DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam

Jet Car

Son Güncelleme :

23 Temmuz 2023 - 20:19

Jet Car


Jet Car TV: Türkiye’nin Prestijli Jet Car Üreticisi

Jet Car TV’yi Türkiye’nin en prestijli jet car çıkışından biri yapıyor. Son dönemde ailelerin ve çiftlerin tercihi haline gelen 2 kişilik Jet Araçlarının tasarımında öncü bir rol üstleniyoruz. Uzman tasarım ekibi sayesinde müşteri desteğini ön planda tutarak, endüstri uluslararası platformlarda ilk sıralarında yer almayı başarıyoruz. Jet-car.TV, dünya sularında kendine bir çizgiyle dolaşıyor ve sahiplerinden söz ettiriyor.

Kendi Jet Ski Motorunuzu Takma İmkanı

Jet Car TV olarak size, kendi jet ski motorunuzu takma imkanı sunuyoruz. Sıfır jet ski motorları arasında Sea Doo ve Yamaha Motor gibi muhafaza eden markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz. Motor gücü olarak 90 hp ile 300 hp arasındaki modellerin boyutunu tavsiye ediyoruz. Ancak JetCar.TV aracımız, motorsuz bir şekilde teslim edilmektedir, böylece tamamen kendi zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir motor tüketimi.

Jet Araba Nedir?

Jet Car, deniz üstünde yüzen lüks araçlardan modellenerek yapılan fiber tekne modelidir. Bu özel tasarım araçları, jet skilerin motorlarıyla aynı güce sahiptir ve yüksek hızlara maruz kalabilirler. JET CAR şirketinin öncülüğünde, Jet Carların güvenlik seviyelerinde en üst düzeyde tutulmaktadır, bu sayede güvenli ve keyifli bir deneyim yaşayabilirler.

Neden Motoryat.com ?

Motoryat.com, deniz tutkunları için ayrıcalıklı deneyimler sunan özellikteki deniz araçlarını satışı konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahiptir. Sektörde öncü bir rol üstlenerek birçok yeniliğe imza atmış ve bu alanda fark yaratmış bir şirkettir. Motoryat.com olarak, JetCar.TV‘nin nesiller boyu sürecek nitelikte araçlar üretmesine ve farklı özelliklerde modellere imza atmasına yardımcı oluyoruz. Sahip olduğunuz özel dosyalara bağlı renkleri, mülkleri ve özellikleri sunarak kullanıcıları ve hobilerinizi renklendiriyoruz.

Jet Araba Özellikleri

Jet Car, küçük deniz taşıtlarından biri ve dış görünüş, son model bir spor arabasının özelliklerini yansıtmaktadır. Jet Car’ın 3 farklı motor seçeneği bulunmaktadır. Motorsuz hali, 400 kg ağırlığıdır. 2 veya 4 yolcu taşıma hizmetlerine sahiptir ve gezinme alanı olarak kullanılabilir. Tam dönüşler, zengin manevra alanı ve spin özellikleri ile dikkat çeker. Dikiz aynaları, deri koltuklar ve arka spoiler gibi ayrıntılarla estetik bir görünüm sunulmuştur. Ayrıca spor direksiyon dümeni, gösterge paneli ve LED farlar gibi özelliklere göre göre farklı seçeneklerde elde edilebilir. Boyutları ise 4,30 cm uzunluk, 130 cm iç genişlik ve 1,60 cm dış genişliktedir.

Jet Car Motor Seçenekleri

Jet Car TV, farklı motor seçenekleri ile tüm geniş bir yelpazede seçenek sunar. Benzinle çalışan 4 süreli motorlar arasında Yamaha ve Sea Doo markalarına ait 1000 CC (125 HP), 1800 CC (180 HP) ve 1600 CC (130 HP), 1600 CC (170 HP), 1600 CC (230 HP) ve 1600 CC (300 HP) modelleri bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Jet Car TV olarak denizde lüks ve hızı bir araya getiren Jet Car’larımızla ulaşamayacakları bir deneyim sunmaya devam ediyoruz. Motoryat.com olarak güvenliği önemsiyor ve öncü tasarımlarla deniz tutkunlarının hayatlarına renk katıyoruz. Kendi isteklerine uygun motor seçeneği ve özellikleriyle kişisel verebileceğimiz Jet Car’larımızla sizlerin de denizde geçmesini bir gecede davet ediyoruz.

Boats Group